Великодні дні у Соколівці

Великодні дні у Соколівці

«Христос Воскрес!» – цими словами сьогодні вітаються на Україні.
Що ж передувало такому Величному святу? У Соколівці це відбувалося так: зібралась громада на схід села і чітко поставила пріоритети.
Організовано вивіз сміття у село Вербляни, завдяки Василю Зробку; прибирання місцевого кладовища (голова благодійного фонду Світлана Кармаліта та місцева громада); парків (учні та працівники школи і керівники Народного дому та сільської бібліотеки); очистка придорожньої смуги (колектив та депутати сільської ради), прибирання господарств, установ, організацій та прилеглих територій власниками. А найголовнішим і найприємнішим є те, що сільчани радо зібрали та передали великодні кошики для учасників АТО, а учні школи приготували вітальні листівки.
Тепер можна і посвяткувати!
Недільна літургія зібрала церковними дзвонами багато вірян. За доброю традицією святкування продовжилося у НД «Соколівка». Учасники художньої самодіяльності з керівниками НД І. Лехів та сільської бібліотеки М.Бжезіцьким підготували змістовну концертну програму. Особливого колориту та різноманітності надавали дитячі виступи: Оксани Басараби, Ані Цястун, Орисі Леськів, Христини та Соломії Кошіль. З привітальними словами виступила сільський голова Мирослава Леськів та нагородила Любов Максименко, за участь у районному огляді-конкурсі читців та художньо-просвітницьких колективів, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка, дипломом лаурета І –го ступеня .

Третього великоднього дня соколівчани знову зібралися для благородної мети: відкриття дитячого майданчика, який оновився завдяки учням школи : Марії Мартинюк, Володимиру Зохнюку , Соломії Папірник. Головними меценатами були: УГФ, в особі Валентини Ведровської; Василь Зробок, Михайло Триструга і Михайло Бручковський.
На свято прибули шановні гості: голова Буської РДА Петро Мороз, заступник голови Буської РДА Олег Ільків, керівник апарату Буської РДА Євген Кичурчак, голова ФГ «Соколівка» Василь Зробок, сільський голова Мирослава Леськів, які радо вітали діточок та присутніх.
Завдяки директору Соколівської ЗОШ – Михайлу Ксьондзику та заступнику директора Світлані Моравецькій, вчителю музики – Івану Лехіву, дітям та церковному хору свято відбулося на високому рівні.

Незважаючи на холодний день, усі присутні радо співали великодніх пісень, водили гаївки і частувалися цукерками.
Гарним доповненням до дитячих гірок та качель стали новенькі м’ячики.
Висловлюємо щиру подяку усім небайдужим, які дбають за чистоту та допомагають у розвитку села Соколівка.
Соколівка ще раз довела: вміємо працювати і відпочивати!

Інформаційні матеріали Мирослави Леськів із соціальних мереж 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top