Великодні гаївки у Гумниську

   Великодні гаївки у  Гумниську

Врочисте Великоднє дійство , багатолюдне та дзвінкоголосе, привезли на величну Гумниську землю вихованці Зразкового ансамблю народного танцю “Нові Зірки” (кер.М.Зеленська) та їх навчителі – методисти Буського РНД І.Каліновська, О.Шквір, Л.Блінова, Л.Огороднік, Н.Хомякевич. Біля старої церковці св.Михаїла юні надбужанці , заквітчані у чудові українські вишиванки, водили “Кривого танцю”,кружляли “Подоляночку” та “Царівну”, забавилися у  “Соловієчка” та “Чорного баранчика”, виспівували веснянок та гаївок. До новозірчан прилучилися і місцеві діти.13170610_1075734975835194_1941742610_o

13184716_1075735195835172_1304562498_o

 

Окрасою свята була велика писанка, довкола якої гурмувалась дітвора і водили хороводи. Настоятель церкви о.Тарас .Мудрик висловив від громади слова подяки і спільно виконали врочисте, великоднє “Христос Воскрес!”. До спільного возвеличення долучилися і громада села Гумниська.

На завершення свята усі учасники зазнимкувались біля пам’ятного знаку, де стояла церква в якій служив  о.Маркіян Шашкевич. Керівник районного відділу культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька подякувала голові сільської ради Тетяні Кравець та директору Народного дому с.Чучмани І.Окопній.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top