Великодні гаївки

Великодні гаївки

«Наша  Церква на горбочку»

У вишневому садочку.

Ходять хлопці і  дівчата-

Наші соколята»

Так лунала дзвінка гаївка біля Церкви святих безсеребреників Косми і Дам’яна у Тур’ї на Веикдень. Розливалась срібним передзвоном під блакитним небом, торкалась і веселила душу, нагадуючи ще раз добру вістку про Воскресіння Христове.

8 квітня багато людей зібралось біля Храму, щоб послухати крім гаївок ще і привітання з Великим Днем та щирі побажання.

А дійство підготували учні 1-6 класів НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» під керівництвом талановитих вчителів: Ушкало Марії Петрівни, Таланчук Галини Богданівни, Ковальчук Ольги Ярославівни.

Вже стало доброю традицією в цій школі щорічно на Великдень вітати односельчан та гостей щирим словом та дзвінкою гаївкою.

 

Великодні гаївки у Йосипівці

10 квітня , на третій день Великодніх свят, у Йосипівці біля церкви св.Петра і Павла школярі місцевої школи разом із вчителем Ольгою Бондар та директором  Народного дому Іриною Романюк водили гаївки.  Настоятель храму о. Володимир привітав найменших прихожан церкви із величним святом та подякував за відтворення українських традицій. Діти підготували різноманітні виступи, танці, пісні на великодню тематику. Розповідали про Воскресіння Христа і святкували прихід весни. До цього Великоднього дійства старанно готувались , вивчили гаївки, ігри та підготували костюми.

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top