Великодні подарунки отримали більше тисячі соціально незахищених громадян Буського району

Великодні подарунки отримали соціально незахищені громадяни Буського району

До акції доброї волі долучилось чимало меценатів!

Про це повідомив директор Буського районного Терцентру Андрій Дворянин та перший заступник голови РДА Богдан Гринишин.

Цього року Буський терцентр отримав 585 продуктових пакунків від мережі АТБ. Також за кошти місцевого бюджету(48 тисяч 719 гривень) було придбано щорічні продуктові набори 430шт: олія, цукор, макарони, рис та паска.

Адресна натуральна та грошова допомога – 30 продуктових наборів. При Буському терцентрі також функціонує Пункт збору продуктів тривалого зберігання, тут вдалося сформувати допогу для 40 громадян.

Окрім цього, Буський терцентр отримав та передав для потреб соціально незахищених осіб 40 продуктових пакунків від ТзОВ ТВК “Рукавичка”.

А для потреб пацієнтів хоспісного відділення Олеської лікарні керівництво маркету “Кишенька” передали певні продукти харчування: курячі гомілки, рибу та солодощі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top