Вересневі здобутки буських легкоатлетів

Вересневі здобутки буських легкоатлетів.

16 вересня відбулись обласні змагання з кросу серед спортивних шкіл області. Буська дитячо-юнацька спортивна школа здобула перше командне місце. Вихованці буських тренерів гідно виступили на змаганнях та здобули призові місця:

У кросі на 500м:

Святослав Радіо  – 1 місце;

Ельвіра Хомякевич -1 місце;

Юля Костів – 2місце;

Діана Сухорончак – 3 місце

У кросі на 1000м:

Степан Кузьма – 2 місце;

Уляна Рачинська – 2 місце

Юрій Деревянко – 3 місце;

Оксана Яцків – 3 місце

У кросі на 2000м:

Василь Микитюк – 1 місце

Христина Братейко – 1 місце

Діана Штибель – 2 місце

17 вересня відбувся Чемпіонат України з бігу по шосе на дистанції 10 км “Львівська десятка”. На цих змаганнях  наші легкоатлети теж продемонстрували свою майстерність.

Назар Босак виборов 1 місце, а Ірина Племянник  – 4 місце. Учасниками змагань були також: Володимир Мартинович, Ілля Білик та Олег Падус, який у даний час проходить службу за контрактом у Збройних силах України.

До суддівства на Чемпіонаті були запрошені тренери Буської ДЮСШ Володимир Єретик, Михайло Гаєвський, Ірина Корнєва та Юліан Єретик.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top