Верховна Рада дала старт автоматичному габаритно-ваговому контролю на автошляхах,

Верховна Рада дала старт автоматичному габаритно-ваговому контролю на автошляхах

Сьогодні, 11 вересня 2019 року, Парламент України схвалив у першому читанні та в цілому законопроект № 1047 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю».

Цей пакет законодавчих змін є необхідним кроком до запровадження в Україні сучасної інтелектуальної транспортної системи, одним із надважливих компонентів якої є Weigh-in-Motion – зважування автотранспорту під час руху.

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України, подякував парламентарям за підтримку інфраструктурних законопроектів та назвав рішення Верховної Ради революційним: «Це дійсно важливі зміни. Ми вирішуємо два ключових завдання: бережемо автошляхи від руйнування великогабаритним транспортом, а також запроваджуємо сучасні технології на транспорті, зменшуючи до мінімуму вплив чиновника та корупційні прояви. Їде машина з перевантаженням, система це фіксує, в автоматичному режимі надсилається штраф або ж транспорт зупиняється і розвантажується, всі надходження від штрафів йдуть на ремонт автошляхів. Так це працюватиме. Це, без перебільшення, революційний крок».

Законопроект № 1047 впроваджує автоматичну фіксацію порушень габаритно-вагових вимог, підвищує відповідальність водіїв за невиконання водіями вимог уповноважених посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію  державної  політики з питань безпеки на наземному транспорті та його територіальних органів про зупинку.

Ірина Кошель, директор команди підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури України, зазначила, що системи автоматичного зважування у русі можуть запрацювати на в’їздах до Києва до кінця поточного року. Загалом передбачається встановлення близько 100 таких комплексів по всій Україні.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top