Верховна Рада проголосувала за платні дороги в Україні

Верховна Рада проголосувала за платні дороги в Україні

У парламенті проголосували законопроект №6766 про концесійні автошляхи. Документ підтримали за основу і в цілому 233 депутата, – Громадське.

Коли закон набуде чинності, приватні компанії зможуть будувати автошляхи та брати за них платню.

За законом на умовах концесії можуть будувати дороги загального користування держаного значення.

Максимальний розмір плати за разовий проїзд концесійними дорогами дорогами визначатиме Кабінет міністрів України. А усі платні дороги обіцяють забезпечити безкоштовними альтернативними шляхами.

У Міністерстві інфрастуктури пояснюють — вже існуючі дороги платними не стануть.

«Ще раз наголошую: існуючі автошляхи не передаватимуться в концесію. Концесійною може бути виключно нова дорога, яка пролягає паралельно до існуючої, щоб користувачі мало право обирати: їхати платною дорогою чи безкоштовною», — повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Водночас у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України готують інший законопроект про концесію. Він стосуватиметься не тільки будівництва автошляхів, а й експлуатації існуючих об’єктів інфраструктури — наприклад, портів, вокзалів, паромних переправ.

За попередніми оцінками МЕРТ, такий документ можуть ухвалити у Парламенті до другого кварталу цього року.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top