Верховний Суд України поставив крапку у справі щодо 44-річного мешканця Красного, який сім годин поспіль жорстоко катував свою дружину

Верховний Суд України поставив крапку у справі щодо 44-річного мешканця Красного, який сім годин поспіль жорстоко катував свою дружину

Тиран відсидить два роки за ґратами

Йдеться про 44-річного мешканця смт Красне Буського району, який ще у липні 2018 року катував свою 35-річну дружину.

Встановлено, що 20 липня із 22:00 і до 05:00 год. ранку наступного дня чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчиняв насильство щодо дружини: бив кулаками та битою, погрожував ножем, забороняв ходити в туалет, погрожував вивести в ліс і тягнув за волосся.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.127 ККУ (умисне заподіяння сильного фізичного болю, фізичного та морального страждання шляхом нанесення побоїв та інших насильницьких дій з метою примусити останню вчинити дії, що суперечать її волі, а також з метою її залякування.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним та засуджено до 2 років тюрми. Проте незважаючи на тяжкість скоєного злочину, чоловіку призначили 2 роки умовного терміну.

«Насильнику і цей вирок здався занадто суворим, а от прокурорам – навпаки. Відтак до Львівського апеляційного суду надійшло дві скарги: від захисника про виправдання, а від прокурорів – про призначення такого покарання, на яке заслуговує насильник. У лютому 2020 року прокурори виграли апеляцію. А в липні цього року Верховний Суд України поставив у цій справі крапку. Вирок – 2 роки”язнення», – кажуть у прокуратурі. Відтак наступні 2 роки кривдник із Красного проведе за ґратами.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top