Вибори. У Буському районі взяли участь у голосуванні 72.2% виборців

Вибори. У Буському районі взяли участь у голосуванні 72.2% виборців

Світлини про перебіг виборів у Буському районі можна переглянути у фотозвіті Буського Радіо на нашій сторінці у мережі Facebook

Станом на 20:00, 31 березня 2019 року, участь у голосуванні за Президента України взяли 72.2% від загальної кількості виборців Буського району. Маємо приріст у порівнянні з попередніми виборами, тоді відсоток явки на виборчі дільниці склав близько 64%. Виборчий процес у нашому районі пройшов традиційно спокійно та без значних порушень. Попередні результати матимемо вранці, а сьогодні публікуємо дані екзит-полів голосування по Україні.

Найбільше голосів виборців під час голосування на чергових президентських виборах в Україні 31 березня отримує актор Володимир Зеленський – 30,4%, свідчать дані національного екзит-полу (станом на 18:00).

Друге місце, згідно з даними опитування на виході з виборчих дільниць, посідає чинний президент Петро Порошенко з 17,8% голосів виборців.

Третє місце, згідно з екзит-полами, посідає лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко зі 14,2% голосів.

На четвертому місці – лідер «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко – 9,8% голосів виборців, на п’ятому – кандидат у президенти від партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко – 7,1% голосів.

Оскільки ніхто з кандидатів не зміг набрати більше ніж 50% голосів, 21 квітня має відбутися другий тур виборів.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top