Видавництво «Український пріоритет» презентувало в Буську свої книги 

Видавництво «Український пріоритет» презентувало в Буську свої книги 

13 грудня в Буську районну бібліотеку завітали поважні гості – знані майстри слова, літератори Ігор Гургула (письменник та поет, драматург, публіцист, редактор та журналіст, видавець, голова Львівської обласної організації Національної спілки письменників України) та Володимир Шовкошитний. З собою вони привезли цілий пакунок цікавих книг, які видаються в київському видавництві «Український пріоритет». Саме Володимир Шовкошитний і є директором цього видавництва. Насправді рід діяльності цієї багатогранної особистості значно ширший – письменник і поет, в минулому технік – геофізик, інженер – теплоенергетик, доктор філософії в галузі політології, громадський і політичний діяч, активний учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, один із засновників екологічної асоціації «Зелений Світ», Народного Руху України, організатор перепоховання Василя Стуса з Пермських таборів в Україну, народний депутат України І -го скликання, перший президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль», разом із своїми синами активний учасник Майдану та Революції Гідності. Напевно, це не повний перелік того, що робила і робить ця людина. І усі його діяння підпорядковані одній меті – утвердженню української національної держави, в усьому вбачається щирий патріотизм та велика любов до рідного, українського.

Це ми зрозуміли з перших слів неординарного, мистецького виступу Володимира Шовкошитного перед аудиторією. За словами письменника, «найбільша розкіш, яку має у житті людина, – це розкіш живого спілкування, бо воно є унікальним і дійсно неповторним». Думаю, що саме сьогодні ми мали таку розкіш насолодитися спілкуванням з митцями, поринути у світ їхньої творчості, набратися позитивної енергії та життєвої мудрості. Велике спасибі Ігорю Гургулі та Володимиру Шовкошитному від усього колективу працівників відділу культури та туризму, бібліотекарів Бущини за цікаву розмову! Плідної нам співпраці в майбутньому!

Л.Вовк, завідувачка методичного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top