Відбулося навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності для керівників та профактиву закладів та установ освіти

Відбулося навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності для керівників та профактиву закладів та установ освіти

19 квітня на базі НВК «Буська ЗОШ І ступеня–гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» відбулося навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності для керівників та профактиву закладів та установ освіти Буського району.

Заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Калин М.М., правовий інспектор праці Малярчин М.В. і провідний фахівець ресурсного центру матеріальних фондів при департаменті освіти і науки Львівської ОДА Пашкевич В.М. висвітлили ряд питань стосовно організації роботи з охорони праці. А це: щодо нового законодавства про освіту, трудового законодавства, основних нормативних документів з охорони праці, Положення про порядок організації роботи з охорони праці та порядок розслідування нещасних випадків з учасниками навчально-виховного процесу. На завершення, разом з в.о.начальника відділу освіти Буської РДА Олійник Г.В., головним спеціалістом відділу освіти Глуховецьким Б.Л., методистом РІМЦ Ціхоцьким Л.Л. та головою Буської організації профспілки працівників освіти і науки Сень Г.І. було проведено планову перевірку знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності керівного складу та профактиву закладів та установ освіти району.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top