Відбувся районний етап конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!»

Відбувся районний етап конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!»

25 лютого  на базі Буського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!».

Участь у конкурсі взяли 78 дітей із шкіл району, вихованці Буського та Олеського БДЮТ. Учасники конкурсу змагалися у номінаціях: живопис, графіка, малярство на склі, витинанка, скульптура, аплікація. Всі учасники продемонстрували високу майстерність, неординарне висвітлення теми і отримали дипломи. Переможці будуть представляти наш район на обласному конкурсі «Таланти твої, Україно!», який відбудеться у березні цього року у м. Львові.

Підсумки районного конкурсу з образотворчого мистецтва

«Таланти твої, Україно»

Номінація «Живопис» вікова категорія 7-10 років

І-місце

1.Третьякова Юліана, вихованка гуртка Буського БДЮТ, керівник Гачкевич Катерина Юріївна

2.Мужик Аліна, учениця НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІ ст..- ДНЗ», керівник Пацалон Галина Миронівна

ІІ-місце

1.Дзюбинська Тетяна, учениця Балучинської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Майба Оксана Миронівна

ІІІ-місце

1.Туркало Вікторія, учениця НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ», керівник Пацалон Галина Миронівна

2.Політило Вікторія, учениця Буської ЗОШ І-ІІІ ст..№1, керівник Протиняк Ольга Петрівна.

Вікова категорія 11-14 років

І-місце

1.Савчин Вікторія , вихованка гуртка Буського БДЮТ, керівник Гачкевич Катерина Юріївна

2.Сухожак  Ольга, учениця Буської ЗОШ І-ІІІ ст..№1, керівник Протиняк Ольга Петрівна

3.Лехів Соломія, учениця НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІс.», керівник

Березяк Марія Іванівна

ІІ-місце

1.Новосад Олена, учениця Красненської ЗОШ І-ІІІ ст..№2, керівник

Гудима Христина Ярославівна,

2.Ушкало Софія, учениця НВК «Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ст..», керівник Олива Надія Іванівна

3.Зільник Марта, учениця Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, керівник Протиняк Ольга Петрівна

ІІІ-місце

1.Присяжнюк Оксана, учениця Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, керівник Протиняк Ольга Петрівна

2.Смага Вікторія, учениця Красненської ЗОШ І-ІІІ ст..№2, керівник Гудима Христина Ярославівна

Вікова категорія 15-18 років

І-місце

1.Ярміл Віта, вихованка гуртка Буського БДЮТ, керівник Гачкевич Катерина Юріївна

2.Лисак Вікторія, учениця Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Мельник Галина Романівна

ІІ-місце

1.Кадиляк Софія, учениця Красненської ЗОШ І-ІІІ ст..№2, керівник Гудима Христина Ярославівна

2.Ростикус Зоряна, учениця НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ», керівник Пацалон Галина Миронівна

ІІІ – місце

1.Семенів Андріана, учениця Заводської  ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Ступак Лідія Володимирівна

Номінація «ГРАФІКА»

Вікова категорія 7-10 років

І-місце

1.Альбіновський Андрій , вихованець гуртка Буського БДЮТ, керівник Гачкевич Катерина Юріївна

2.Новик Вероніка, учениця НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст..», керівник Березяк Марія Іванівна

ІІ-місце

1.Соломон Анастасія, учениця  Балучинської ЗОШ І-ІІ ст. філія ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст..№1», керівник Майба Оксана Миронівна

2.Цокало Уляна, учениця Буської ЗОШ І-ІІІ ст..№2, керівник Генза Ярослава Григорівна

ІІІ-місце

1.Караськевич Ангеліна, учениця ОЗНЗ Буська ЗОШ І-ІІІст.№1, керівник Протиняк Ольга Петрівна

2.Сілковська Олена, учениця ОЗНЗ Буська ЗОШ І-ІІІ ст..№1, керівник Протиняк Ольга Петрівна

3.Порціна Світлана, учениця ОЗНЗ Буська ЗОШ І-ІІІ ст..№!, керівник Протиняк Ольга Петрівна

Вікова категорія 11-ё14 років

І-місце

1.Альбіновська Анна, учениця НВК «Буська ЗОШ І ст..-гімназія-інтернат Ім.Євгена Петрушевича при ЛНУ ім..Івана Франка», керівник Гачкевич Катерина Юріївна

ІІ-місце

1.Харитон Максим, учень Буської ЗОШ І-ІІІ ст..№2, керівник Генза Ярослава Григорівна

2.Кметь Марта, учениця НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІст.», керівник Березяк Марія Іванівна

3.Жеріцька Валерія, учениця Буської ЗОШ І-ІІІ ст..№2, керівник Генза Ярослава Григорівна

4.Дручинська Марія, учениця НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ступенів ім..Маркіяна Шашкевича», керівник Лукянова Лариса Михайлівна

ІІІ-місце

1.Бабійчук  Павло, учень Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Мельник Галина Романівна

2.Іваськів Святослав, учень Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Мельник Галина Романівна

Вікова категорія 15-18 років

І-місце

1.Захаров Богдан, учень Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Якимів Галина Михайлівна,

2.Новик Софія, учениця НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст..», керівник Березяк Марія Іванівна

3.Кравченко Вікторія, вихованка Буського БДЮТ, керівник Гачкевич Катерина Юріївна

4.Орищак Захар, учень НВК «Буська ЗОШ І ст..-гімназія-інтернат ім..Є.Петрушевича при ЛНУ ім..і.Франка», керівник Гачкевич Катерина Юріївна

ІІ-місце

1.Качор Юлія, учениця Заводської ЗОШ І-ІІІст., керівник

Ступак Лідія Володимирівна

2.Шабат Анна, учениця ОЗНЗ «Буська ЗОШ І-ІІІст.№1», керівник Протиняк Ольга Петрівна

3.Дацко Анастасія, учениця Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Гудима Христина Ярославівна

ІІІ-місце

1.Паньків Вікторія, учениця Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Мельник Галина Романівна

Номінація «Аплікація»

Вікова категорія 7-10 років

І-місце

1.Забава Поліна, учениця НВК «Чанизької ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ», керівник Пацалон Галина Мирославівна

ІІ-місце

1.Горох Анастасія, учениця ОЗНЗ «Буська ЗОШ І-ІІІ ст..№1», керівник Протиняк Ольга Петрівна

2.Базилюк Соломія, учениця Красненської ЗОШ І-ІІІ ст..№2, керівник Гудима Христина Ярославівна

Вікова категорія 11-14 років

І-місце –

ІІ-місце

1.Станкевич Анастасія,учениця Побужанської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Дідух Наталія Володимирівна

ІІІ-місце –

Номінація  «ВИТИНАНКА»

Вікова категорія 7-10 років

І-місце

1.Міносора Вікторія, гуртківець Олеського БДЮТ, керівник Турченяк Оксана Василівна

2.Дупелич Марія, гуртківець Олеського БДЮТ, керівник Турченяк Оксана Василівна

\ІІ-місце

1.Буринська Ольга, учениця Новомилятинської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Михайлів Любов Петрівна,

ІІІ-місце

1.Велика Андріана, учениця Новомилятинської ЗОШ І-ІІІст., керівник Михайлів Любов Петрівна

Вікова категорія 11-14 років

І-місце

1.Іваськів Роман, гуртківець Олеського БДЮТ, керівник Турченяк Оксана Василівна

ІІ-місце

1.Дикун Дарина, НВК «Куткірська ЗОШ І-ІІст.»філія ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст..№1», керівник Куровська Ольга Адамівна

2.Дацко Софія, учениця Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, керівник

Гудима Христина Ярославівна

ІІІ-місце

1.Мохій Алла, учениця ОЗНЗ «Буська ЗОШ І-ІІІ ст..№1», керівник Протиняк Ольга Петрівна

Вікова категорія 15-18 років.

І-місце

1.Горбач Олег, учень НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст..», керівник Хшановська Ганна Василівна

ІІ-місце

1.Саміло Надія, учениця Красненської ЗОШ І-ІІІ ст..№2, керівник Куровська Ольга Адамівна

2.Зозуля Василина, учениця НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст..», керівник Папроцька Ольга Йосипівна

3.Фурда Василина, гуртківець Буського БДЮТ, керівник Папроцька Ольга Йосипівна

ІІІ-місце

1.Іваничко Ірина, учениця НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст..», керівник Папроцька Ольга Йосипівна

Номінація «МАЛЯРСТВО НА СКЛІ»

Вікова категорія 11-14 років

І-місце

1.Черкас Юлія, гуртківець Буського БДЮТ, керівник Якимів  Галина Михайлівна,

ІІ-місце

1.Гуменна Анастасія, учениця НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІст.ім. Маркіяна Шашкевича», керівник Лукянова Лариса Михайлівна

Вікова група 15-18 років

І-місце

1.Гудима Анастасія, учениця Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Якимів Галина Михайлівна

ІІ-місце

1.Кобилко Михайло, учень Новомилятинської ЗОШ І-ІІІст., керівник Мельний Галина Романівна

Номінація «СКУЛЬПТУРА»

Вікова категорія 7-10 років

І-місце

1.Сінькевич Ярина, учениця Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст.., керівник Якимів Галина Михайлівна,

2.Гудима Софія, гуртківець Буського БДЮТ, керівник Якимів Галина Михайлівна.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top