Відкриваю Небо

Відкриваю Небо

Команда Транс-Формер кілька попередніх років не видавала нових пісень, вирішивши відпочити трохи від діяльності впродовж 15 років. Але цього березня група повернулася на сцену з новою піснею Розсудить Час, а тепер вже має новий трек, який теж готовий до радіоефірів. Це композиція Відкриваю Небо, яка, за словами вокаліста групи Валерія, народилася з ностальгійних спогадів
«Передивляючись шкільні фото, пригадалися юнацькі стосунки, перше кохання і так з’явилися перші рядки цієї пісні».
Щоправда з наступними рядками, як пригадує Валерій, справа була не така легка і йому довелося добряче попрацювати, поки під готову мелодію він написав достойний текст, такий, що передає настрій музиканта. Але зараз він переконаний, що йому це вдалося.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top