Відсьогодні електроенергія для населення подорожчала на 25%

Відсьогодні електроенергія для населення подорожчала на 25%

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з 1 березня 2016 року підвищила мінімальний тариф на електроенергію для населення на 25% – до 57 копійок за кВт-год.

Дворічний графік підвищення тарифів на електроенергію для населення комісія затвердила ще в лютому 2015 року.

Згідно з документом, мінімальний тариф встановлюється на місячний обсяг споживання електроенергії 100 кВт-год. Весь обсяг понад 100 кВт-год відпускається за тарифом 99 копійок за кВт-год. Якщо місячне споживання електроенергії перевищує 600 кВт-год, то встановлюється тариф 156 копійок за кВт-год за перевищений обсяг.

Як відзначають в НКРЭКУ, поетапне підвищення тарифів для населення на газ, так і на електроенергію здійснюється для усунення перехресного субсидування та вирівнювання цін на ці ресурси до ринкових.

“Зазначене рішення передбачає підвищення тарифів на електроенергію для населення в п’ять етапів протягом двох років”, – зазначають у комісії, уточнюючи, що сьогоднішнє підвищення тарифів є третім етапом.

Наступний етап підвищення тарифів на електроенергію для населення почнеться 1 вересня 2016 року.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top