Відважні воїни АТО і волонтери сьогодні отримали заслужені нагороди

Відважні воїни АТО і волонтери сьогодні отримали заслужені нагородиIMG_2510

Сьогодні у сесйній залі Буської районної ради відбулась зустріч керівників району із учасниками АТО. Мета такої зустрічі – ознайомлення із проблемами, з якими стикаються сьогодні наші демобілізовані воїни АТО  і відповідне реагування та допомога у їх вирішенні.

Визначним моментом цього заходу було вручення нагород військовим і волонтерам, які особливо відзначились, захищаючи український народ.

Військовий комісар Ігор Томачук зачитав Указ Президента України про нагородження орденом “За мужність” ІІІ ступеня військовослужбовця, сержанта Віталія Колодницького.

Віталій Колодницький брав участь у бойових діях у Донецькому аеропорту і зараз продовжує нести службу у Збройних силах України. Заслужену нагороду захиснику вручив голова РДА Петро Мороз.IMG_2526

За сомовіддану та активну діяльність та свідому громадянську позицію медаллю”За гідність і патріотизм” нагородили також волонтера ІгоряIMG_2545 Войціцького.

Детальніше про зустріч керівництва району із демобілізованими воїнами АТО читайте у наступних публікаціях Буського радіо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top