Відзначення Дня юриста України у Надбужжі

8 жовтня в актовій залі адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня юриста України.

IMG_0506

Перед правниками району виступила начальник Буського районного управління юстиції Тетяна Сай, яка розповіла про становлення та сучасний стан української правничої школи, значення та очікування, які покладає держава та громадяни на кожного, хто стоїть на сторожі закону та привітала колег з професійним святом.
Надалі слово мав голова районної державної адміністрації Петро Мороз, який подякував великому загону правників району за сумлінну працю та фаховий підхід до роботи.

Грамоти райдержадміністрації та районної ради цього дня отримали за вагомий особистий внесок у розвиток правової політики та високий професіоналізм :

– ШЕРЕМЕТА Мар’яна Михайлівна – начальник реєстраційної служби Буського районного управління юстиції;
– ГОРБЕЙКО Оксана Стефанівна – провідний спеціаліст ВДРРПМН реєстраційної служби Буського районного управління юстиції;
– КАЛАЧ Мирослава Володимирівна – провідний спеціаліст ВДРАЦС реєстраційної служби Буського районного управління юстиції;
– ДОБРІЙ Антон Васильович – державний виконавець відділу ДВС Буського районного управління юстиції.

Подяки отримали:
– САЙ Тетяна Петрівна – начальник Буського районного управління юстиції;
– ДЯЧИК Алла Володимирівна – приватний нотаріус;
– КУЗЬМА Андрій Олегович – приватний адвокат, голова Громадської ради при Буській РДА;
– СКОЧКО Іван Ярославович – директор Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Дорогі правники!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Сьогодні, коли в Україні втілюються в життя демократичні і правові засади, зафіксовані в Конституції, інших законодавчих актах, відбувається реформування правової системи, Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства – “Держава – для людей”. Переконані, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України, як правової держави.

Сердечно зичимо щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

З повагою,

Буське районне управління юстиції

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top