Відзначення Дня Збройних Сил України у Задвір’янській школі

Відзначення Дня Збройних Сил України у Задвір’янській школі

З 1993 року 6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України – загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців. І ось уже 25 років Збройні Сили України стоять на сторожі територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Коли запроваджували це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане таким головним у житті держави. Що люди у військовій формі стануть звичним явищем на вулицях українських міст.

У НВК «Задвір’янська ЗОШ І –ІІІ ст.» відбулося відзначення Дня ЗСУ. У класах були проведені тематичні уроки та виховні години. Ми повинні знати і пам’ятати сучасних героїв. Адже саме завдяки їхньої мужності і відважності Україна залишається незалежною державою. Тому вчителі запросили на уроки поважних гостей – учасників антитерористичної операції.

У 6 клас завітав Крайовський Ігор, який служив у добровольчому батальйоні поліції особливого призначення «Львів». У 8 класі відбувся урок-зустріч із Петром Бутою, який також ніс службу у батальйоні «Львів». Пан Петро розповів школярам про своє військове життя і поділився спогадами, переглядаючи разом із учнями фото. Пластуни звернулись до бійця зі словами подяки і шани. Також на уроці відбувся перегляд фільму про Збройні сили України.

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слави своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних віків.

Адміністрація школи та вся шкільна родина щиро вітає усіх українських військовослужбовців із професійним святом! Бажаємо Вам міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Збір М. І., заступник директора з виховної роботи

Баран О. В., педагог-організатор

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top