Вифлеємський Вогонь миру у Надбужжі

Вифлеємський Вогонь миру у Надбужжі

Щорічно скаути всього світу напередодні Різдва Христового розповсюджують Вифлиємський Вогонь миру усім християнам, даруючи іскорку любові, надії та добра. Цього року святий Миколай зробив подарунок Україні –  саме в цей день до нас прибув Вогонь. Польські харцери передали його нашим пластунам на кордоні у Раві-Руській.

Свою мандрівку теренами Надбужжя Вифлиємський Вогонь миру розпочав з дитячого будинку «Добре серце». Традиційно у час різдвяних свят пластуни із Заводського (Станиця Красне) відвідали своїх друзів. 

Приїхали  із подарунками, веселими іграми та іскорками добра. Юнацтво довго готувалось до цієї зустрічі. Проводили невеличкий благодійний ярмарок, до якого радо долучались усі учні школи; шукали та готували ігри, якими розважались разом із вихованцями дитячого будинку; а під час невеличкого театралізованого дійства нагадали діткам про святого Миколая, який усім нам допоміг разом зустрітись. Вифлиємський Вогонь, який був обов’язковим атрибутом зустрічі, запалював ті іскри щирої любові та розуміння в очах усіх учасників, яких дуже часто бракує в щоденному житті. Дуже хотілось би, щоб вогонь любові до ближніх не тлів, а палав в усіх серцях.

 23 грудня у відповідь на щире запрошення отця Яна та громади  юні пластуни із Заводського (Станиця Красне) завітали із Вифлеємським вогнем миру до римо-католицького храму у місті Буську.

Нас щиро зустріла вся християнська громада, яка з нетерпінням очікувала на нього. Святковий дух витав у повітрі, стільки позитиву та добра, яке ми відчули під час перебування у храмі, запалили у серцях пластунів ще більше віри у всесильну любов. Кожен із присутніх тримав в руках лампадку, в якій після всяточної служби поніс додому символ віри, добра та миру. Настоятель храму радо привітав усіх пластунів і прийняв Вифлиємський Вогонь до святині. Вся громада із зацікавленням слухала розповіді про походження Вогню, традиції його поширення у світі. Хочу зауважити, що велика кількість діток була присутня під час служби, а це знову ж таки переконує, що наше майбутнє буде щасливим. Адже те добро та щирість, які легко читались в їхніх очах запалюють іскри надії.

Наталя Сапріянчук,

референт УСП та УПС Станиці Красне

Пласту НСОУ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top