Вихованка Буської ДЮСШ Соломія Діжак стала переможницею “Луцької десятки”

Вихованка Буської ДЮСШ Соломія Діжак стала переможницею “Луцької десятки”

5 вересня в Луцьку відбулися традиційні, 15-ті за ліком, Міжнародні змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби “Луцька десятка”. Змагання стали чудовою перевіркою сил скороходів і скороходок перед чемпіонатом України, який відбудеться в середині жовтня в Івано-Франківську.

У змаганнях юніорок відзначились дві представниці Львівщини, вихованки Буської ДЮСШ, сестри Соломія і Вікторія Діжак (тренери – Володимир та Юліан Єретики). Соломія стала переможницею змагань, а Вікторія – бронзовою призеркою. Додамо, що юніори і юніорки змагалися на дистанції 5 км, а чоловіки і жінки – на дистанції 10 км.Про це повідомили у прес-службі Відділення НОК України у Львівській області.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top