Вихованці «Доброго серця» стали учасниками Форуму добра, який відбувся цими вихідними у Львові

Вихованці «Доброго серця» стали учасниками Форуму добра, який відбувся цими вихідними у Львові

Вісімнадцять вихованців дитячого будинку «Добре серце», що в селі Новий Милятин, в суботу, 4 червня, стали учасниками соціального проекту «Форум добра», який відбувся в рамках «Дитячого форуму» від ГО «Форум видавців» у Львові. Про це інформує служба у справах дітей Буської РДА. Близько 500 дітей з усіх куточків Львівщини соціально-незахищених категорій за сприяння Української Галицької фундації та Служби у справах дітей ЛОДА мали нагоду відвідати насичений і масовий захід в палаці Мистецтв по вул.Коперника, покращити свої навички комунікації, пізнати основи фінансової грамотності, розвинути вміння домовлятися, торгуватися, самостійно обрати для себе книжку, вартість якої оплатили меценати.
Для дітей і супроводжуючих протягом дня було організовано безкоштовне харчування. Також організатори повертали кошти, витрачені на пальне.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top