Вихованці «Доброго серця» стали учасниками Форуму добра, який відбувся цими вихідними у Львові

Вихованці «Доброго серця» стали учасниками Форуму добра, який відбувся цими вихідними у Львові

Вісімнадцять вихованців дитячого будинку «Добре серце», що в селі Новий Милятин, в суботу, 4 червня, стали учасниками соціального проекту «Форум добра», який відбувся в рамках «Дитячого форуму» від ГО «Форум видавців» у Львові. Про це інформує служба у справах дітей Буської РДА. Близько 500 дітей з усіх куточків Львівщини соціально-незахищених категорій за сприяння Української Галицької фундації та Служби у справах дітей ЛОДА мали нагоду відвідати насичений і масовий захід в палаці Мистецтв по вул.Коперника, покращити свої навички комунікації, пізнати основи фінансової грамотності, розвинути вміння домовлятися, торгуватися, самостійно обрати для себе книжку, вартість якої оплатили меценати.
Для дітей і супроводжуючих протягом дня було організовано безкоштовне харчування. Також організатори повертали кошти, витрачені на пальне.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top