Вихованці “Доброго серця” взяли участь у туристичному фестивалі

Вихованці “Доброго серця” взяли участь у туристичному фестивалі

24 жовтня у Львові, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини 

(парк «Погулянка») відбувся туристичний міні-фестиваль для дітей сиріт, дітей-переселенців та дітей, чиї батьки захищають незалежність України.

На фестивалі побували вихованці дитячого будинку “Добре серце”.

На дітей очікуволо багато  спортивно-ігрових та туристичних етапів: скеледром, велотріал, водний туризм, смуга перешкод паркур, пейнтбол, бігбол (волейбол 2-метровим м’ячем), поєдинки сумо та бої на купинах.

Дійство супроводжувалося гучним дитячим сміхом і залишило по собі масу позитивних вражень і емоцій. Прохожі радо зупинялися поряд, щоб помилуватися такими іграми, а маленьким перехожим дозволялося не тільки спостерігати, а й взяти участь. Все відбувалося у вигляді невеличких змагань, за що наприкінці дітки отримали почесні грамоти і медалі.  Грамотами були нагороджені і вихованці «Доброго серця»: Морозюк Мар’ян, Віхоть Адріана, Руда Юлія, а інші учасники були нагороджені за участь у конкурсах медалями.

А на останок голодних і приємно вимучених діточок очікував смачний  великий казан куліша !

Адміністрація дитячого будинку щиро дякує  всім,  хто організовує і долучається до проведення таких дійств. Дитячі усмішки варті таких зусиль!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top