Вихованці Зразкової хореографічної студії «Арніка» взяли участь у відкритті етно-фестивалю гостинності

Вихованці Зразкової хореографічної студії «Арніка» взяли участь у відкритті етно-фестивалю гостинності

У неділю,22 квітня у місті Львові відбулось відкриття II Обласного етно-фестивалю гостинності.

У відкритті мистецького етно-заходу взяли участь 16 найкращих хореографічних колективів з усього регіону. Серед них – Зразкова хореографічна студія «Арніка», яка діє при Буському РНД. «Захоплююче, феєричне дійство, яке продемонструвало потужний мистецький потенціал Львівщини!» – поділився враженнями від колоритного фестивалю керівник “Арніки”Андрій Діяк.

Зазначимо, другий рік поспіль за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації на Львівщині проводиться етно-фестиваль гостинності, під час якого мешканці районів області мають хорошу нагоду ознайомитися з автентичним фольклором, сучасними піснями та танцями, багатими звичаями, талановитими людьми, які є у кожному куточку Львівщини.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top