Вихователь дитячого садочку “Калинонька” Людмила Белей здобула 1 місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

Вихователь дитячого садочку “Калинонька” Людмила Белей здобула 1 місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

24 – 25 березня 2016р. відбувся  Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Біблія про любов до рідного народу і землі»(до 440-річниці заснування Острозької академії – колиски Острозької Біблії). В ньому брала участь вихователь ДНЗ «Калинонька» селища Красне  Белей Людмила Миколаївна.

конкурс 1протоієрей В.М. Жуковський

Фестиваль-конкурс об’єднав педагогів Черкаської , Кіровоградської, Одеської,Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Львівської  областей. Національний університет «Острозька академія» в одинадцяте проводить конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування». Адже «Сучасна педагогіка виросла на християнському грунті, і для нас нехристиянська педагогіка є річ неймовірна – безголова потвора без мети»(за К.Ушинським).

До речі, Осторозька Біблія (1581р.)видана на філігранях Буської папірні(твердження: бібліографа М.Гембаровича, письменника Бузеччини Івана Савчина «Важкий шлях»).

Під час конкурсу Людмила Миколаївна виявила майстерність і знання у використанні Святого Письма на заняттях з християнського виховання. Нагороджена дипломом I ступеня за 1місце в XI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі: «Біблія про любов до рідного народу і землі» та грамотою лауреата фестивалю – конкурсу за кращу презентацію заняття духовно – морального спрямування.

Віримо, що процвітання нашої держави може відбуватися лише на християнських засадах. Не нехтуйте вічним, бо  вічним є Слово Боже.

 

 

Вікторія Ситник, завідувач ДНЗ            

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top