Віктор Винник, незмінний лідер групи Мері, написав пісню Слово Війна

Віктор Винник, незмінний лідер групи Мері, написав пісню Слово Війна

Віктор Винник, незмінний лідер групи Мері, написав пісню Слово Війна ще у 2014 році, в розпал бойових дій на українському Сході. Пізніше пісня увійшла в альбом Я з України, але сьогодні група робить особливий наголос на цій композиції. І от чому. До Віктора  звернулися організатори проекту «Так працює пам’ять» і запропонували долучитися до їхньої роботи.

Це проект пам’яті харківського активіста Данила Дідіка, який загинув у Харкові під час Маршу Єдності, що відбувався у лютому 15 року. Тоді, нагадаємо, на шляху цієї мирної ходи вибухнула бомба. Загинуло четверо наших громадян і 15 річний Данило був  наймолодшим з них.

В рамках цього громадського проекту пам’яті різні музиканти презентують свої пісні і команда Мері з Віктором Винником теж долучилися до акції з піснею Слово Війна. Ось його пряма мова:

«Піснею Слово Війна я хочу ще раз нагадати, що ми не маємо права на відступ, що це наша земля і що ми повинні і будемо за неї боротись»

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top