Вільні

Вільні

Юлія Лорд, яка зараз готує новий альбом у стилі синтіпопу, записала нову пісню – Вільні. Її попередній трек Біле:Чорне, з’явився кілька місяців тому і за планом Юлія мала видати невдовзі і наступну пісню. Але зйомки відео на неї затягнулися і тому свіжий синґл ми отримуємо тільки зараз, хоча писати текст співачка почала ще минулого року:
«Пісня як текст була написана перед релізом Біле:Чорне. Закінчили ми її от нещодавно, буквально місяць, як ми завершили роботу над піснею».
І коли мова заходить про що ж ця композиція, то Юлія відповідає, що звісно ж про вільних людей:
«Люди які не бояться ставити собі питання, вивчати себе, вичати межі свободи: що вибираємо ми, що вибирає нас… Моя пісня про це, про таких сміливців»

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top