Вирішено: На території Буського району заплановано створити дві ОТГ – Буську та Красненську

На території Буського району заплановано створити дві ОТГ – Буську та Красненську

Загалом перспективний план Львівщини передбачає утворення в області 69 громад

Львівська ОДА скерувала 24 лютого у Кабмін перспективний план формування територій громад Львівської області, яким пропонується уряду затвердити Львівську ОТГ у форматі «великого Львова». Про це розповів т.в.о. директора економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда.

До складу Львівської ОТГ обласні чиновники пропонують включити Винники, Брюховичі, Рудне, які вже є в адміністративному підпорядкуванні Львова, а також місто Дубляни, села Грибовичі, Гряда, Малехів, Зашків, Лисиничі, Бірки та Рясне-Руське. Окрім того, ЛОДА наполягає на необхідності включення до складу Львівської ОТГ сіл Мурованської ОТГ, утвореної наприкінці 2017 року – Сороки-Львівські, Ямпіль, Гамаліївка і Муроване. Досі не відома доля Сокільників, що впритул межують зі Львовом, але тамтешні депутати на чолі з сільським головою домагають створення окремої ОТГ. Тепер остаточне рішення прийматимуть урядовці.

«Скерований формат, що Львів і території навколо нього рухаються в одному напрямку «великого Львова». Із Сокільниками поки що питання не вирішене – рішення буде приймати комісія у Києві», – повідомив перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top