Виставка-презентація агропромислового потенціалу Бущини визначена кращою під час обласних урочистостей з нагоди Дня працівника сільського господарства

Виставка-презентація агропромислового потенціалу Бущини визначена кращою під час обласних урочистостей з нагоди Дня працівника сільського господарства

У четвер, 15 листопада, на території РВК “Озерний край” (м.Пустомити) відбулися урочистості заходи з нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства.

Участь в урочистостях взяла делегація бущан на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Олегом Ільківим.
В рамках святкувань відбулася виставка-презентація традиційних продуктів агропромислового потенціалу районів області, під час якої Буський район визначено кращим.
Відділ АПК Буської РДА, яким керує Ігнат Дудак, представив на виставці продукцію ФОП Каледіна Г.В., СТ “Капелька” (кер.Діжак В.С.), ТОВ “Буський консервний завод” (кер.Діжак М.В.), а також мед, фрукти, овочі, належним чином оформив та презентував сільськогосподарський потенціал нашого району.
По завершенні презентації усі продукти було передано у військовий госпіталь для учасників війни на сході та у дитячі будинки області.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top