Виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими фізичними можливостями – обов’язок кожного громадянина нашої країни

Виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими фізичними можливостями – обов’язок кожного громадянина нашої країни

Третього грудня Україна відзначатиме Всесвітній день людей з інвалідністю, який є нагадуванням людству про його обов’язок допомагати неповносправним людям.
В рамках його відзначення в неділю, 26 листопада, в актовій залі Буської ДМШ відбувся районний фестиваль «Повір у себе», який об’єднав навколо себе десятки талановитих дітей, яких згуртувала у велику, дружню родину районна асоціація інвалідів, головою якої протягом багатьох років є Софія Якимівна Климус. Повен зал глядачів не дивина на фестивалі, адже на усміхнених і впевнених артистів на сцені приходять подивитися і підтримати родина, друзі й усі небайдужі бужани. Тим більше, що цьогоріч Асоціація інвалідів району відзначає 25 річницю з дня свого заснування.

Відкрився фестиваль виконанням Державного Гімну України та гімну Буської районної асоціації інвалідів. З вітальними словами до присутніх членів асоціації та спортивного клубу «Вікторія», батьків, меценатів, бущан звернулися голова райдержадміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова. Керівники запевнили, що й надалі допомагатимуть та всіляко підтримуватимуть організацію, вручили Подяки голові Львівської обласної асоціації інвалідів Оксані Кіяновській та голові Асоціації інвалідів Буського району Софії Климус за їх жертовну працю, покликану всебічно допомагати людям з особливими потребами.
Надалі увага присутніх була зосереджена на розмаїтті талановитих учасників фестивалю, які співали, декламували вірші, за що й отримували щирі оплески від чисельних глядачів, грамоти та подарунки від керівництва Асоціації.

Не обійшлося й без знаних у районі та за його межами зіркових гостей фестивалю: народної дівочої вокальної формації «Надбужанки», танцювального колективу «Еврика» (керівник – Тетяна Новак), юної бузецької гімнастки Даринки Домбровської.
Привітав Асоціацію з 25-річчям, поділився з присутніми своїми секретами успіху паралімпієць Антон Дацко. Саме асоціація, спортивний клуб «Вікторія» дали йому перший поштовх до занять спортом, а згодом до підкорення світових олімпійських вершин.
Підбиваючи підсумки фестивалю, голова Буської районної асоціації інвалідів Софія Климус вручила його учасникам грамоти і подарунки, а також подяки керівникам органів влади, благодійникам, усім тим, хто в міру своїх можливостей повсякчас допомагає організації та неповносправним.

Насамкінець усі учасники фесту разом з ведучими Мар’яною Ляльович і Любою Огороднік, головами РДА і райради, керівником обласної організації інвалідів, меценатами вийшли на сцену та заспівали «Многая літа».

Довідково. У Буському районі асоціація інвалідів нараховує в своїх лавах близько 500 осіб. Різноманітні секції, гуртки, навчання, поїздки на змагання – це те, на що спрямована робота її керівництва. На сьогодні асоціація разом з її членами розвивається, росте та мріє про нові досягнення. Заняття плаванням, шахами, співами, ораторським мистецтвом, вишивання бісером, витинанка – це далеко не весь перелік того, чим займаються діти.

Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням якнайповніше пристосуватися до самостійного життя, самовдосконалюватися, бути такими, як оточуючі, нести собі та людям радість.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top