Війна перевізників

Війна перевізників

“Славнозвісному” у районі підприємцю так сподобалося надавати послуги з перевезення пасажирів, що він продовжує це робити  незаконно

Перевізник ПП Стець

З 18 січня на маршрутах № 340 Красне – Буськ АС – Грабова – Волиця-Деревлянська та № 443 Красне –Буськ АС надає послуги новий перевізник пасажирів – Самбірське АТП

14 січня 2016 року підписано договори з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах № 340 Красне – Буськ АС – Грабова – Волиця-Деревлянська та № 443 Красне –Буськ АС з ТзОВ «Самбірське АТП – 14608» (відповідно до рішення районного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на приміському автобусному маршруті загального користування, проведеного 23.12.2015 року).

IMG_0759

“Самбірське АТП-14608”

Проте, скандально відомий перевізник ПП Стець, незважаючи на рішення районного конкурсного комітету продовжує курсувати цими рейсами, створюючи несприятливі умови для нового перевізника. Очевидно, такими методами сподівається позбутися конкурента. Буська райдержадміністрація надіслала письмове попередження ПП Стець про припинення перевезень на цих маршрутах. До кінця цього тижня ситуацію пообіцяли врегулювати.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top