Військові письменники презентували свої книги в Буську

Військові письменники презентували свої книги в Буську

6 травня, на Львівщині стартував перший в Україні триденний Всеукраїнський форум військових письменників. Вчора, 7 травня, на запрошення відділу культури та туризму Буської РДА автори книжок побували у Буському районному Народному домі, де презентували свої творчі здобутки та поспілкувалися з читачами.

На зустріч з письменниками Олександром Терещенком і Леонідом Матюхіним, які пишуть на сучасну військову тематику, прибули голова райдержадміністрації Петро Мороз, заступник голови районної ради Роман Фурда, учасники війни на сході, бібліотекарі, працівники закладів культури, школярі, журналісти.
В межах заходу кожен охочий мав змогу придбати книги авторів і отримати автограф.
Окрема подяка від бущан нашому землякові Олександру Поронюку, який очолює Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України, за сприяння в організації цієї зустрічі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top