Військово-духовна місія на Схід України. Настоятель храму Св.Володимира селища Красне о.Юрій Толочний відвідав військовослужбовців частин та підрозділів, які перебувають на лінії розмежування у зоні бойових дій на Сході України

Військово-духовна місія на Схід України. Настоятель храму Св.Володимира селища Красне  о.Юрій Толочний відвідав  військовослужбовців частин та підрозділів, які перебувають на лінії розмежування у зоні бойових дій на Сході Україниcsm_13112994_1016985051715380_6870795159550822670_o_649921b56a

З 4 по 9 травня митрофорний протоієрей Юрій Толочний спільно із Блаженнішим Макарієм, Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем УАПЦ відвідали зону проведення АТО.

У супроводі секретаря Консисторії Львівської єпархії УАПЦ митр. прот. Руслана Матвієнка, архімандрита Савви (м. Слов’янськ Донецької області), іподиякона Івана Олендера та п. Ігоря Малетича душпастирі відвідали блок-пости, що знаходяться на межі із окупованими територіями Донбасу.

Духовенство за ці дні відвідали більше десятка блок-постів: у місті Червоноармійськ, с. Карлівка, с. Піски, м. Мар’янка, с. Курахове, с. Гостре, м. Авдіївка, м. Краматорськ, м. Слов’янськ, м. Артемівськ, м. Красногорівка, с. Клинове. Глава УАПЦ особисто роздав українським військовослужбовцям гуманітарну допомогу, при спілкування дав батьківські та пастирські настанови.

238 травня місія душпастирів відвідала храм святого апостола Андрія Первозваного розташованого у добре відомому для всієї країни місті  Сло’янську. Тут відбулося співслужіння духовенства Львівської єпархії та Слов’янського деканату, під час якого Владика очолив святу Літургію.

Про духовну місію на Схід нашої держави Буському Радіо розповів настоятель храму св.Володимира смт Красне о.Юрій Толочний

 

При перебуванні у зоні АТО Предстоятель УАПЦ Блаженніший Макарій зазначив: «Я як глава Церкви виконую свій пастирський обов’язок, відвідуючи українське військо. Вірні УАПЦ згуртовані по єпархіях та прикладають багато зусиль по збору продуктів та технічних і побутових засобів. Ми регулярно привозимо їх особисто, а також передаємо через мережу волонтерів. Наші священики: чи у Львові, чи в Києві, чи Херсоні є волонтерами та проводять активну соціальну службу по наданню духовної та матеріальної підтримки українському війську».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top