Військовослужбовці Львівського обласного військового комісаріату разом зі Святим Миколаєм завітали до Новомилятинського дитячого будинку “Добре серце”

Військовослужбовці Львівського обласного військового комісаріату разом зі Святим Миколаєм завітали до Новомилятинського дитячого будинку “Добре серце”

Військовослужбовці Львівського обласного військового комісаріату, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський разом зі Святим Миколаєм, вже традиційно завітали до дитячого будинку “Добре серце”.
Кожного року частину листів з Буського районного дитячого будинку, які пишуть дітлахи, Миколай передає у обласний військкомат. Тож цього року, військові подарували дітям солодощі, фрукти, іграшки, а також придбали для потреб дітлахів комп’ютер та принтер.

“Цього року лист від діточок дитячого будинку прийшов до нас місяць тому. Нам довелося через військову повістку викликати до себе святого Миколай і разом з ним взяти до виконання Вашого листа – і сьогодні ми з подарунками вже у Вас”, – жартівливо зазначив військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко, звертаючись до діточок.

 

 

Цікаву феєричну виставу-казку про «Добро та Зло» для вихованців “Доброго серця” цього року підготував вокальний ансамбль «Ейфорія», керівник Христина Березовська. Дітки із захопленням спостерігали за виступами артистів, отримавши цілу низку позитивних емоцій.

Нагадаємо., що на сьогодні у закладі виховується 35 дітей. В основному, це діти позбавленні батьківського піклування та з сімей, де немає умов для їх виховання.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top