Визначені переможці районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

Визначені переможці районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» c8fec6465f4d

6 грудня в приміщенні НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевитча при ЛНУ ім.І.Франка» зібралися 14 номінантів із 9 загальноосвітніх закладів (6 – І-ІІІ ступенів, 2- І-ІІ ступенів, 1 – І ступеня) престижного всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у форматі реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна ХХІ століття»).
Один за одним педагоги району представляли у яскравих інноваційних напрацюваннях надбання свого досвіду, розкриваючи найголовніше – рівний доступ усіх дітей до якісної освіти. Учасники пройшли тестування з фахової майстерності «майстер-клас» та конкурсні випробування «навчальний проект». У номінації «початкова освіта» взяли участь: Ірина Петрівна Добросинець з Буської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Оксана Василівна Луковська та Ірина Володимирівна Постолюк з Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Леся Казимирівна Зозуля з Буської гімназії-інтернату, Любов Романівна Матвіїв із Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мірошник Ганна Миколаївна з Острівчицької ЗОШ І ступеня, Галина Миронівна Пацалон з НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», яку й визнано кращою.
В номінації «Біологія» змагались такі педагоги: з НВК «Полтвівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Едуард Васильович Скорина, Буської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Стефанія Ярославівна Ільчишин, НВК «Чанизька ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Галина Романівна Покотицька, Ірина Євгенівна Замроз з Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яка стала переможцем.
В номінації «Інформатика» конкурсне випробування з фахової майстерності проходили 2 педагоги: вчитель Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Іванівна Ільницька та Ірина Романівна Мартинюк з Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яку рекомендовано взяти участь у ІІ турі конкурсу.
Переможцем у номінації «Музика» стала Марія Ярославівна Іванів з Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top