Визначено найкращого читача Буського району 2018 року

Визначено найкращого читача Буського району 2018 року

18 квітня відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач – 2018» серед школярів 6-7 класів Бущини. Участь у ньому взяли 23 представники із 15 бібліотек району.

Розпочався конкурс із привітань заступника голови Буської РДА Тетяни Сай та начальника відділу культури та туризму Буської РДА Людмили Ціхоцької. Вони побажали учасникам успіхів та перемоги у конкурсі, а також згодом гідно представити наш район в обласному турі, що відбудеться 26 квітня у Львові.
Під час конкурсу діти виконували тестові завдання, до яких увійшли запитання з української та світової літератури та з інших галузей знань. Учасники повинні були проявити не лише базові знання, а також кмітливість та загальну ерудицію. Після виконання завдань, дітей почастували солодощами та запашним чаєм.
Бібліотечне журі підвело підсумки конкурсу та оголосило результати. Цьогоріч, на відміну від попередніх років, переможцями вперше стали хлопці. Серед шестикласників перемогу здобув Сергій Галась із Заводського, а серед семикласників – Андрій Мороз з Гумниська. Другі місця зайняли: Міга Діана (6 клас, с. Побужани), Поліш Аліна-Марія (7 клас, с. Яблунівка) та Семенович Олександра (7 клас, Буськ).
Переможців конкурсу відзначили дипломами та книжковими подарунками, а всіх інших учасників – грамотами. Нагороди вручали депутат обласної ради Степан Рак та голова Асоціації сільських голів Бущини Олег Коваль. Учасники конкурсу оглянули книжкову виставку «З джерел – ріки, з книжок – знання», яку оформили працівники Буської центральної районної бібліотеки.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top