Визначено переможців обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Буський район цьогоріч представляла команда учнів Андрівської ЗОШ

Визначено переможців обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Буський район цьогоріч представляла команда учнів Андрівської ЗОШ

Проект «Олімпійське лелеченя» вже сьомий рік поспіль проводиться за ініціативою Національного Олімпійського Комітету України. Він спрямований на реалізацію одного із найважливіших напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.
Змагалися 30 шкільних команд (сформованих із учнів віком 12-14 років), які стали переможцями на рівні районів або міст обласного підпорядкування Львівщини. Буський район представляла команда учнів Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Колективи виборювали право захищати честь шкільного спорту Львівщини на Всеукраїнському фіналі, який буде проходити у Конча-Заспі.
Усі 30 команд-учасниць пройшли парадом доріжками стадіону.
Під час відкриття обласного фіналу програми «Олімпійське Лелеченя» голова відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області Юрій Турянський назвав усі команди-учасниці змагань переможцями. Оскільки всі ці школярі вже стали чемпіонами відбірних етапів – у районах, або містах Львівщини. Юрій Іванович побажав учасникам змагань подальших успіхів у спорті та у навчання.
У церемонії відкриття змагань брали участь начальник управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода і начальник Львівського відділення комітету фізичного виховання і спорту Міністерства Освіти України Анатолій Ігнатович.
До учасників обласного фіналу проекту «Олімпійське Лелеченя» з напутнім словом також звернулися видатні спортсмени Львівщини: майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор в Пекіні Віра Передерій; майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, учасник Олімпійських Ігор 2012-го року Сергій Дребот і майстер спорту з важкої атлетики, учасник Олімпіади в Ріо Володимир Гоза.
Для визначення найсильнішої шкільної збірної організатори запропонували учасникам Львівського обласного відбірного етапу три випробування.
Першим була «Олімпійська естафета» на доріжках стадіону «Динамо».
У дванадцяти різноманітних етапах цього змагання школярі повинні були засвідчити свою різнопланову фізичну вправність.
За підсумками «Олімпійської естафети» трійка призерів була такою:
1 місце: ЗОШ №5 м.Нового Роздолу.
2 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3.
3 місце: Червоноградська гімназія.
Другим туром була «Олімпійська вікторина», у якій учасники турніру мусіли виявити ерудованість та знання історії Олімпійського руху.
У цьому випробуванні найкращими були:
1 місце: Червоноградська гімназія.
2 місце: Станківська СЗШ І-ІІІ ст. (Стрийський район).
3 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3.
Після інтелектуального змагання учасники турніру знову мірялися силами у фізичних випробуваннях. Вирішальним етапом був командний стрибок у довжину. Судді ретельно заміряли показник кожного учасника команди, а на перемогу міг претендувати колектив, який показав найбільший сумарний результат.
Найкращими «стрибунами» були:
1 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3.
2 місце: Солонківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Пустомитівський район).
3 місце: Жидачівський НВК.
За підсумками трьох етапів випробувань суддівська колегія визначила найкращі команди. Вперше в історії проведення обласних фіналів «Олімпійського Лелеченя» у Львові організатори турніру постановили відзначити шість найкращих колективів.
Переможцями Львівського обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» стали:
1 місце: Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №3.
2 місце: Червоноградська гімназія.
3 місце: Жидачівський НВК.
4-5 місця розділили: Сколівська академічна гімназія та львівська СЗШ №32 (Сихівський район).
6 місце: львівська ССЗШ №18 м.Львів (Залізничний район).
Відтак, право відстоювати честь Львівщини на Всеукраїнському фіналі, який буде проходити у Конча-Заспі, вибороли дівчата і хлопці з Сокальської школи №3.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top