Визначено переможця конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Буської районної ради

Визначено переможця конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Буської районної ради

Відповідно до Положення «Про порядок проведення конкурсу про призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Буської районної ради», затвердженого Рішенням голови Буської районної ради №402 від 19.07.2018 р. 07.08.2018 року проведено конкурс (письмовий іспит та співбесіда).
Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Буської районної ради» стала Тронь Наталія Мечиславівна.
Оголошення про проведення конкурсу було опубліковано на офіційному веб-сайті відділу освіти Буської РДА 25.07.2018 р. та сайті засновника.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top