«ВКРАЇНСЬКИМ СЛОВОМ РОЗПОЧАВ СПІВАТИ…»

«ВКРАЇНСЬКИМ СЛОВОМ РОЗПОЧАВ СПІВАТИ…»1c8834d750ed

Вчора, 9 вересня виповнилося 246 років від дня народження корифея української літератури, її основоположника Івана Котляревського. Наша районна книгозбірня носить його почесне ім’я з 1969 року, яке було присвоєне бібліотеці з нагоди 200-ліття письменника. Творчість І.Котляревського ознаменувала собою початок нової ери української літератури. Із порівняно невеликого за обсягом його творчого доробку починається потужний рух національного відродження. Поема «Енеїда», над якою І.Котляревський працював майже три десятиліття, стала епохальним за своєю громадською i художньою значущістю явищем у духовному житті українського народу. До 70-річного ювілею Буської районної бібліотеки та 45-річчя присвоєння бібліотеці імені І.Котляревського минулого року на будинку районного Народного дому, де розташовується ЦРБ, встановлено пам’ятну дошку з портретом І.Котляревського. 76f645a5ba10
Сьогодні з нагоди уродин письменника у читальній залі Буської центральної районної бібліотеки експонується книжкова виставка «І огник, ним засвічений, не згас», яка розповідає про життєвий та творчий шлях великого письменника.

Л.Вовк, зав. методично-бібліографічного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top