Водій легковика, житель м.Буська врізався у трактор

Водій легковика, житель м.Буська врізався у трактор

У Кам’янка-Бузькому районі  19-річний житель Буська, керуючи автомобілем ВАЗ-2107, зіткнувся з припаркованим на узбіччі трактором. Водій та пасажир легковика – у реанімації.
Про це  інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася о 21.40 13 грудня на автодорозі «Львів – Луцьк» між селами Прибужани та Гайок Кам’янка-Бузького району.

За попередніми даними, водій «Лади» не впорався з керуванням і скоїв зіткнення з припаркованим на узбіччі дороги трактором «John Deere», у кабіні якого перебував 50-річний працівник місцевого агропідприємства.

Унаслідок ДТП, водій та 19-річний пасажир легковика, житель Рівненської області, з травмами різного ступеню важкості госпіталізовані в реанімаційне відділення Кам’янка-Бузької районної лікарні.

Всі обставини автопригоди встановлюються. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top