Водій, пам’ятай! На тебе чекають вдома! У Буському районі триває інформаційна кампанія, основною метою якої є привернення уваги громадян до жахливих масштабів смертності на дорогах України

Водій, пам’ятай! На тебе чекають вдома!

У Буському районі триває інформаційна кампанія, основною метою якої є привернення уваги громадян до жахливих масштабів смертності на дорогах України, створення суспільної підтримки зміни у свідомості учасників дорожнього руху в плані взаємної поваги, дотримання правил безпеки, підвищення водійської культури.
Скоротити кількість дорожньо-транспортних пригод можна тільки спільними зусиллями, проявляючи граничну увагу і обережність, а головне повагу один до одного.
Основними факторами ризику на автошляхах є:
– ігнорування використання ременів безпеки і дитячих сидінь;
– перебування за кермом в нетверезому стані;
– їзда без мотошоломів;
– рух зі швидкістю, яка не відповідає дорожній обстановці та перевищення швидкості,
– відволікаючі фактори: розмови по мобільному телефону, відволікання пасажирами водія громадського транспорту, пошук музичної радіостанцій і інші.
І якщо ми спробуємо поводитися інакше – їздити і ходити, як цивілізовані люди, в атмосфері взаємної поваги – це вже буде великий успіх. Тоді й стане менше вінків вздовж наших доріг.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top