Водіїв вантажівок штрафуватимуть частіше: на дорогах працюватимуть пересувні вагові комплекси

Водіїв вантажівок штрафуватимуть частіше: на дорогах працюватимуть пересувні вагові комплекси

Львівська облдержадміністрація спільно зі Львівською облрадою погодили питання закупівлі кількох пересувних габаритно-вагових комплексів для контролю за рухом великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами. Кошти планують передбачити в обласному бюджеті вже цьогоріч.
Про це повідомила заступник голови ОДА Ірина Гримак.
За її словами, нові мобільні вагові комплекси дозволять оперативніше виявляти та штрафувати вантажівки, котрі їздять із перегрузом та порушують встановлені обмеження, руйнуючи дороги.
“Дуже часто вага фур перевищує допустимі норми, що у свою чергу, руйнує дорожнє покриття, – наголошує Ірина Гримак. – Особливо асфальт нищиться у спекотну погоду, коли температура повітря сягає більше 28 градусів тепла. У такому разі транспортні засоби, вагою понад 24 тонни, взагалі не мають права пересуватись автомобільними дорогами до пониження температурного режиму”.
Користуватись таким ваговим комплексом будуть працівники обласного управління Укртрансінспекції, у повноваження якого входить контроль за дотриманням вагових та габаритних параметрів вантажівками.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top