Вокальний ансамбль”Вербиченька” виступив з духовною програмою у селі Чучмани

 Вокальний ансамбль”Вербиченька” виступив з духовною програмою у селі Чучмани

3 вересня учасники художньої самодіяльності с. Вербляни завітали з духовною програмою в Народний дім с. Чучмани (директор НД Ірина Окопна). Жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» кер. Кушинська О.В.(бібліотекар-директор НД с. Вербляни) , підготували вірші, пісні на духовну тематику, які не залишили байдужими жодного з присутніх. Учасники концерту підійшли до цього заходу з почуттям відповідальності, намагалися донести до слухача тепло свого серця та подарувати маленьке свято для кожної душі, а також звучали молитви за нашу Неньку Україну та Захисників, які борються за нашу з вами мирну землю.

Ведучими програми були: Прокуда Н.П. (бібліотекар с. Яблунівки) та Кушинська О.В (бібліотекар-директор НД с. Вербляни). Велика подяка всім учасникам заходу, організаторам ,водіям та глядачам.

Інформаційні матеріали О.Кушинської

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top