Вокальний ансамбль”Вербиченька” виступив з духовною програмою у селі Чучмани

 Вокальний ансамбль”Вербиченька” виступив з духовною програмою у селі Чучмани

3 вересня учасники художньої самодіяльності с. Вербляни завітали з духовною програмою в Народний дім с. Чучмани (директор НД Ірина Окопна). Жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» кер. Кушинська О.В.(бібліотекар-директор НД с. Вербляни) , підготували вірші, пісні на духовну тематику, які не залишили байдужими жодного з присутніх. Учасники концерту підійшли до цього заходу з почуттям відповідальності, намагалися донести до слухача тепло свого серця та подарувати маленьке свято для кожної душі, а також звучали молитви за нашу Неньку Україну та Захисників, які борються за нашу з вами мирну землю.

Ведучими програми були: Прокуда Н.П. (бібліотекар с. Яблунівки) та Кушинська О.В (бібліотекар-директор НД с. Вербляни). Велика подяка всім учасникам заходу, організаторам ,водіям та глядачам.

Інформаційні матеріали О.Кушинської

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top