Волонтерська допомога для наших воїнів від Йосипівських школярів

Волонтерська допомога для наших воїнів від Йосипівських школярів

Ми неодноразово писали про те, як дітлахи з невеликої школи села Йосипівка активно підтримують наших воїнів, що захищають Україну від російського агресора. Ось і тепер, напередодні Різдвяних свят школярі спільно з громадою села відправили на схід чергову допомогу – продукти, а щоб зігріти душу нашим захисникам школярі ще й власноруч виготовили барвисті витинанки.

Усю продукцію та витинаночки нашим хлопцям у окопи довезуть добре знані у районі волонтери Володимир Скіра та Роман Гаєвський. Як розповіла Буському радіо директор місцевої школи Валентина Дудак, продукти збирали усім селом. Активно долучилися душпастирі Йосипівської громади о.Ігор Суходольський та о.Володимир Паращак, які оголосили у церкві про таку волонтерську місію.

Ще один подарунок нашим військовикам від маленьких школярів до дня Святого Миколая – маскувальна сітка.

Волонтери Володимир Скіра, Роман Гаєвський та Петро Цьох, відвідуючи Йосипівську школу подякували дітям та їх батькам за підримку та попросили виготовити зимову маскувальну сітку. Дітлахи з радістю зголосилися! Тепер у школі на перервах  і після уроків панує цілковита тиша, діти одразу біжать плести сітку. До доброї справи долучаються і дорослі. У зоні бойових дій цими сітками накриватимуть техніку та бліндажі.

“Діти роблять все це з великим захопленням і натхненням. Працюємо всі разом заради єдиної мети – аби маскувальні сітки сховали від ворожого ока українських бійців.” – зазначила Валентина Дудак.

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top