Вшанування пам’яті загиблих українців у Павлокомі

 Українці в Польщі. Місія патріотична.

Вшанування пам’яті загиблих українців у Павлокомі

5 березня.

Добрими дорогами Польщі по звивистій долині Сяну, повз яскраві доглянуті села прямували бужани в Павлокому. Назва села – символ болю і страждань, жерв українського народу. 366 невинноубієнних. Головно дітей, жінок, старих, єдина провина яких та, що вони – українці. Це не ятрення ран, це рефлексія на розпочату сусідами немудру політику нової ворожнечі.

Кинути камінь може той, хто безгрішний.

Як наголосив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет «Український та польський народ є християнськими народами, а Господь Ісус Христос закликає нас прощати провини один одному, закликає до любові й миру між собою… Повинна залишитися пам’ять. Ми разом маємо гідно вшановувати жертв українсько-польських конфліктів, молитися за них. Закликаю всіх українців та поляків зберігати у серці християнські слова: прощаємо і просимо прощення».

У Павлокомі вшанування жертв українсько-польського протистояння було велелюдним, врочистим, сумним. Панахида за участю Владики і духовенства та щирі молитви кожного присутнього. Промови єпископа, голови обласної ради Олександра Ганущина та очевидця  і заледве не жертви тих страшних подій п.Федака зворушували пам’ять і взивали молитвою до синіх весняних небес: таке не повинно повторитися! Пам’ять має бути на сторожі Богом даного життя.

Леся Дацко

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top