Я обираю бізнес: Богдан Кошарецький відкрив свою власну справу завдяки проекту “Рука допомоги”

Я обираю бізнес: Богдан Кошарецький відкрив свою власну справу завдяки проекту “Рука допомоги”

Сьогодні, 6 вересня, голова районної державної адміністрації Петро Мороз за участю директора Буської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Степана Миляновського вручив Подяку Львівського обласного центру зайнятості підприємцю Кошарецькому Богдану Ігоровичу “за особистий внесок у розвиток підприємництва, активну позицію в реалізації політики зайнятості на місцевому ринку праці, з побажаннями розвитку, успішності й процвітання започаткованої справи та з нагоди Дня підприємця”.

Як зазначив директор РФ ЛОЦЗ Степан Миляновський, мешканець Буська Богдан Кошарецький першим скористався можливістю, яку дає для членів багатодітних сімей реалізація пілотного, соціально спрямованого проекту “Рука допомоги”, започаткувавши успішний власний бізнес.
“Держава простягнула руку допомоги та допомогла започаткувати власну справу п.Богдану, придбавши на 70 тис.грн устакування для ремонту авто- і мототехніки: шиномонтажне обладнання та набори різного роду іструментів. В перспективі планується розширення бізнесу, залучення найманих працівників”, – сказав С.Миляновський.
Зазначимо, що можливістю відкрити власну справу в рамках проекту “Рука допомоги” скористалося у районі на сьогодні вже 5 осіб.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top