Як розпакувати продукти з магазину після доставки,щоб не заразитися коронавірусом

Як розпакувати продукти з магазину після доставки,щоб не заразитися коронавірусом

Онлайн-доставка продуктів є безпечною

Придбані продукти у супермаркеті або після онлайн-доставки, щоб не допустити можливого проникнення нового типу коронавірусної інфекції COVID-19 до організму, потрібно перекласти до домашньої чистої емкості, а пакети слід викинути. Після цього руки необхідно ретельно вимити з милом під водою щонайменше 45 секунд. Про це розповів головний санлікар країни Віктор Ляшко під час брифінгу 23 березня.

Він наголосив, що онлайн-доставка продуктів є цілком безпечною. Оскільки згідно із законом до приготування і пакупання їжі допускаються виключно здорові люди. За виконанням цих правил стежать відповідні органи контролю. І відповідають за якість та безпечність самі компанії, які організовують доставку продуктів українцям.

Разом із тим, заступник міністра охорони здоров’я дав кілька порад, які необхідно здійснювати після розпаковування замовлення або доставки з магазину.

“Коли ми розпаковуємо упаковку, ми перекладаємо продукти харчування в домашню тару, яка промита і чиста, все інше ми передаємо на утилізацію. Після цього миємо руки під проточною водою, щонайменше 45 секунд гарно обробляючи їх милом, при цьому антибактеріальне мило не рекомендовано використовувати, достатньо звичайного мила і проточної води”, – пояснив головний санлікар Віктор Ляшко.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top