Як світло денне, потрібне право

З 7 по 11 грудня у Буській гімназії ім.Є.Петрушевича проходив тиждень правових знань

Розпочався він у понеділок тематичною інформхвилиною «Як світло денне, нам потрібне право, бо без законів не живе держава!» про основні міжнародно-правові документи, що визначають права дітей і дорослих людей, яку підготували учні   5(9) класу.

Квасниця Г.М., шкільний бібліотекар, оформила тематичну виставку «Знай та поважай свої права».

У четвер, після уроків, відбулася зустріч гімназистів із Тетяною Сай, начальником Буського районного управління юстиції  Львівської області, Федак Т.А., спеціалістом юстиції І категорії  та  Закалою І.Я., начальником відділу по роботі з суб’єктами Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Юристи дали вичерпні відповіді на запитання учнів, пояснили деякі життєві ситуації з точки зору Закону. Педагог-організатор Мащак С.В. вкотре нагадала учням про їх права на основі мультимедійної презентації «Конвенція ООН «Про права дитини».

У ході зустрічі звернули увагу та обговорили  основні статті Конвенції, підвели підсумки анкетування учнів про порушення їх прав, яке проводилося минулого тижня у середніх класах, висловили побажання на наступній зустрічі поговорити про обов’язки дітей.

Протягом тижня по класах було проведено години спілкування «Мир і щастя – не дива, тільки знай свої права!».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top