Як у Надбужжі відзначатимуть День Незалежності

Як у Надбужжі відзначатимуть День Незалежності

Завтра, 21 серпня у Буську  відбудеться Урочиста академія та концерт з нагоди Дня Незалежності УкраїниРозпочнуться заходи об 14:00біля пам’ятника Незалежності. Надбужани на районному віче вшанують символ української нації – Державний прапор. 

О 12:00  Офіційне відкриття інсталяції «Майдан, АТО – зона боротьби за Незалежність» у Буському районному Народному домі та краєзнавчому музеї.

О 15:00  Розпочнеться урочиста академія та концерт з нагоди Дня Незалежності України у приміщенні Буського районного Народного дому.

20-30 серпня на огляд бужан будуть представлені тематичні виставки публіцистичної, документальної та художньої літератури в бібліотеках району.


23 серпня бужан запрошують на Духовно – патріотичну програму «Нас єднає любов», яка приурочена Дню Незалежності та 20 – літтю творчої діяльності Народного вокального гурту «Куди йдеш».

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top