Як відзначали День матері у Надбужжі

Як відзначали День матері у Надбужжі

Свято матері у Новосілках

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.
Слово “мама” росте разом з нами тихо, як тихо ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка, як тихо світить веселка і гладить по голівці рідна рука. Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово “мама”, яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати. Це мить і це вічність, бо мама живе з нами вічно.
11 травня у НВК “Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. ім.М.Шашкевича” відбувся концерт присвячений Дню матері. У святковому виступі взяли участь учні нашої школи та майбутні дошкільнята 3-4 рочки — наймолодша група танцювального колективу “Барви”.
Ніщо не вічне, вічні матері…
Уже й тоді, як нікому стрічати,
Допоки сонце сяє нам вгорі,
У кожного живе у серці мати.

 

День матері у Переволочненській школі

Дошкільнята та учні НВК «Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ст.» урочисто відзначили День Матері, яке підготували          Мисак О.Є. і  класні керівники.  Розпочалося свято з величальної пісні – молитви до Матінки Божої. Сердечні вітання, душевні пісні звучали з дитячих вуст і відлунювали щирою любов’ю і гордістю за своїх дітей у серцях материнських.

Серед гостей свята – великі родинні сузір’я переволочнян, де у спадок з покоління в покоління передається повага до матері, любов до матері – України як до вічних оберегів життя.

Усе найкраще в нашому житті починається з мами. Сонце сходить із молитви мами. Мамина молитва – вічний квіт любові на вустах за усіх дітей, по усіх світах.

Букети квітів  з дитячих рук прийняли матері, сини яких, захищали наші кордони від ворога на Сході України. І витала над селом на білих крилах материнства пісня про рушник,  у виконанні юних аматорів сцени і усіх глядачів.

 

День матері в Олеську

14 травня в Олеській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся ранок «Матусю, моя дорогенька, це свято даруєм тобі!»(класний керівник Сухоставська О. М., 3 клас). Діти із великим задоволенням готувалися до свята: брали інтерв’ю у своїх мам, писали про них твори.

Ранок був насичений сценками «Чия мама краща?», «Всі такі, як мама», «Тарілки», «Домашній твір».

З уст учнів звучали вірші, у піснях прославляли найріднішу людину.

Всім матерям на закінчення свята вручили троянди і медалі «Найкраща матуся моя».

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top