Якщо маєш добру мрію, хорошу команду, підтримку громади і докладеш трохи зусиль, то обов’язково досягнеш мети

Якщо маєш добру мрію, хорошу команду, підтримку громади і докладеш трохи зусиль, то обов’язково досягнеш мети

У цьому переконались учні Буської школи№1. Була ідея, потім проект, далі – ярмарок, зустрічі з хорошими людьми, договори про співпрацю, а тоді виконання обіцянок реальними справами…
І ось сонячної днини, 11 жовтня, завдяки директору ДП “Буський лісгосп” Миколі Яворському, на шкільному подвір’ї кипіла робота. Добірні матеріали з екологічних матеріалів – дерева, шкільна громада отримала в дарунок за тісну та дружню співпрацю.
Усі разом, вчителі і учні, та навіть випускники школи трудилися для спільної мети. Підсумком такої плідної праці стала новенька лавка з натуральної деревини, яка вдало вписалася у ландшафт пришкільної території. Що там казати, краса та й годі!

Роман Сорока нещодавно повернувся із зони ООС і весь день своєї відпустки провів у рідній школі: зустрічався з першокласниками, побував на уроках у третьокласників та взяв активну участь в облаштуванні “зелених класів”.
Учні школи та педагогічний колектив  висловлюють подяку усім небайдужим, що допомагають у здійсненні задуманого, зокрема, Миколі Яворському, Роману Сороці та вчителю трудового навчання Петру Новаку.

 

Світлина від Буська ЗОШ І-ІІІ ст.N1.

Нагадаємо, що тісна співпраця школярів Буської школи №1 з районними лісівниками розпочалась ще напередодні.

18 вересня відбулася перша зустріч президента учнівського парламенту школи Оксани Гузій та її помічника Сергія Ярміла з Миколою Яворським, тоді школярі розповіли про один із розпочатих шкільних проектів, показали ескізи, фото та попросили допомоги для його швидкої реалізації.

Згодом, 22 вересня, учні шоли взяли участь в акції “Жолудь”.
Більше  136-ти школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів зібрали 10 мішків жолудів та передали лісівникам.

Світлина від Буська ЗОШ І-ІІІ ст.N1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Використано матеріали з відкритих джерел

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top