Ялинка в дім. А ви вже придбали новорічну зелену красуню?

Ялинка в дім. А ви вже придбали новорічну зелену красуню?

Сьогодні на Буському ринку як ніколи гамірно. Бущани з усіх околиць району з’їхалися до райцентру на передсвяткові закупи. Традиційно першочерговий атрибут новорічного свята – ялинка. Цього року за зелену красуню підприємливі продавці просять від 150 і до 600 гривень, все залежить від вистоти та густоти деревця. Сьогодні на території міської автостоянки продають ялиночки аж із Франківщини. На запитання наших журналістів, чи ялинки мають чіпи, отримуємо ствердну відповідь, продавець сміливо демонструє пластикову бірку із номерними позначками…

А ось заощадливі жителі району традиційно за ялинкою одразу

Результат пошуку зображень за запитом "ялинки з чіпами"прямують до Буського лісгоспу. Тут з метою сприяння підготовці до відзначення Новорічних та Різдвяних свят ДП «Буський лісгосп» щорічно організовує торгівлю новорічними ялинками. Торгові майданчики вже змонтовані на території підприємства, де за значно нижчими цінами реалізовуються новорічні ялинки. Зазначимо, що такі ялинки вирощені на спеціальних плантаціях районного лісгоспу, де в основному і проводиться їх заготівля. Минулого року журналісти Буського радіо відвідали таку плантацію, яка розташована на території Соколянського лісництва. Тут на місці зрізаних ялинок дбайливі лісники насаджують молоді саджанці однорічки.

“Як не прикро відзначити, не всі люди готові придбати лісову красуню. Дехто вважає, що ялинку можна отримати задарма, самовільно зрубавши її у лісі” , – розповідає виконувач обов’язки директора ДП “Буський лісгосп” Микола Яворський.  З огляду на це вважаємо за необхідне довести до відома громадян, що за незаконну рубку та заподіяну шкоду лісовому господарству передбачено суворе покарання згідно чинного законодавства. Згідно ст..65 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за знищення лісових культур та молодняка передбачено адміністративне стягнення у вигляді чималого штрафу.
Тож перш ніж підняти сокиру над ялинкою, задумайтесь: скільки вам може коштувати новорічна красуня придбана браконьєрським шляхом!

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top